Fatih Mah. Cengiz Topel Cad. No: 26 d:1 B. Çekmece, 34000 İstanbul
medtimeambulans@hotmail.com    Bizi Arayın: 0546 602 01 12

ŞANTİYELER İÇİN ÖZEL AMBULANS

ŞANTİYELER İÇİN ÖZEL AMBULANS

ŞANTİYELER İÇİN ÖZEL AMBULANS

Şantiye alanları her zaman acil sağlık hizmetine ihtiyaç duyulan bir yapı taşır. İnşaat alanlarında işçilerin çalışma florası sürekli bir riskin varlığını ortaya çıkarır. Bu riski önlemek için şantiyeler için özel ambulans hizmetleri alınabiliyor. Bu hizmet sayesinde ortaya çıkması muhtemel olan durumlarda ambulansta bulunan görevliler acil müdahale uyguluyor. Özellikle şehir merkezine uzak olan bölgelerde ambulansın şantiye alanına konuşlandırılması hayati önem taşıyor.

Şantiyeler İçin Özel Ambulans Hizmeti Alınır Mı?

Şantiyeler insan sağlığının en çok riske atıldığı alanlardır.

Bu işleri yaparken her ne kadar güvenlik önlemleri alınıyor olsa da;

  • Düşme,
  • Çarpma,
  • Yaralanma,
  • Kimyasal madde zehirlenmesi,
  • Güneş çarpması,
  • Üzerine ağır makine düşmesi

Gibi olayların yaşanması olasıdır. Bu gibi durumlarda ambulans çağırmak ve ambulansın gelmesini beklemek çok büyük zaman kaybı olacaktır. Bu problemlerde 1 dakikanın bile önemi vardır. Bu zamanı kaybetmemek için en mantıklı seçim özel ambulans hizmeti almaktır.

Şantiyeler İçin Özel Ambulans Hizmeti Almak Mantıklı Mı?

Şantiye alanlarında ortaya çıkan sağlıkla ilgili sorunlar, inşaatların yarım kalmasına bile sebep olabiliyor. O inşaat alanında meydana gelen bir kaza sonrası işçilerin yaralanması veya ölüm olayı meydana gelmesi inşaat sahibinin maddi ve manevi olarak zarar görmesine sebep oluyor. Bu durumu önlemenin en kaliteli ve vicdani şeklini özel ambulans hizmeti almak oluşturuyor. İşçilerin sağlıklarını güvence ve emniyet altına almak bu sayede mümkün olurken aynı zamanda ortaya çıkacak tehlikelere karşı önlem de alınmış oluyor.

Şantiyelerde Özel Ambulans Bekletmek Ne İşe Yarar?

Şantiye alanlarında özel ambulans bekletmek işçileri korumayı sağlayan bir hizmettir. Bu hizmet sayesinde işverenler de vicdani sorumluluğunu yerine getirmiş olacaktır. İnşaat çalışması sırasında düşme, çarpma, yaralanma gibi sorunlar yaşayan işçilere ambulans ilk müdahaleyi kolay bir şekilde yapacak ve işçinin hayati önem taşıyan bir durumla karşılaşmasını engelleyecektir. Bu bakımdan şantiyelerin bulunduğu alanlarda ambulans konuşlandırılması hizmeti almak önem taşır. Bu hizmet inşaat yapan müteahhidin veya firmanın işçisini koruduğunun da bir göstergesi olacaktır. Ambulansların olay yerine gelmesini beklemek yerine o alanda bulunması, en doğru acil hizmete ulaşma şeklidir. Hasta Nakil, Ambulans Kiralama, Şehirlerarası hasta nakil hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçin.

​​​​​

 

Bir cevap yazın

Bizi Arayın