Fatih Mah. Cengiz Topel Cad. No: 26 d:1 B. Çekmece, 34000 İstanbul
medtimeambulans@hotmail.com    Bizi Arayın: 0546 602 01 12

Özel Ambulans Nedir?

Özel Ambulans Nedir?

özel_ambulans_nedir

Özel ambulans etkinlik, kurumsal firma merkezleri, oteller ya da belirli noktalarda acil sağlık hizmetlerinin karşılanması için kullanılmaktadır. Özel ambulans firması seçerken oldukça dikkatli olunmalı ve iyi bir araştırma yapılması gerekmektedir. Bu alanda birçok önemli etken bulunmaktadır. Öncelik firmanın Sağlık Bakanlığı‘ndan gerekli tüm izinleri almış olması gerekmektedir. Özel ambulans firmalarının işlemlerini yapabilmesi için bakanlıktan izinli olması gerekmektedir. Kullanılan ambulansların donanımları, personellerin eğitim durumları, sağlık alanında deneyimi, araçların bakım durumu gibi birçok faktöre dikkat edilmelidir. Ayrıca özel ambulans firmalarının her türlü sağlık sorununa karşı donanımlı olması da gerekmektedir. Asrın Ambulans olarak 10 yıla yaklaşan tecrübemiz, gelişmiş filomuz ve hızlı kadromuzla sizlere özel ambulans çözümleri sunuyoruz.

 Özel Ambulans Nedir ve Ne İşe Yaramaktadır?

Özel ambulans, normal bir ambulans gibi hizmet veren sağlık araçlarıdır. Bunun yanında insanların güven içerisinde bir yerden bir yere gitmesini sağlayan araçlar olarak da tanımlanabilir. Burada önemli olan ihtiyaç duyulması halinde kişiye özel ambulansın hizmet vermesidir. Yani zaman kaybetmeden ve dilediğiniz zaman size özel ambulans ayağınıza gelecektir. Normal ambulans hizmetleri zaman zaman aksamalara uğrayabilir. Bu durumda hastanın gideceği yere geç kalma ihtimali ortaya çıkmaktadır. Tabi bu durum kötü sonuçların çıkmasına da neden olacaktır. Bundan dolayı sorun yaşamadan zamanda müdahale etmek için özel ambulans devreye girmektedir. Böylelikle hastanın daha hızlı ve güven içerisinde nakli sağlanmaktadır. Görüldüğü üzere özel ambulans hizmeti son derece gerekli bir hizmettir.

 Uzman Bir Ekip ve Tam Donanımlı Özel Ambulanslar

 Özel ambulans içerisinde uzman bir ekip çalışmaktadır. Bu uzman ekip eşliğinde son derece kaliteli bir hizmet verildiği görülmektedir. Yani özel ambulans içerisinde sıradan kişiler yoktur. Çünkü size hizmet veren personel alanında uzman olan ve sağlık konusunda bilgili kişilerdir.

Özel ambulans içerisinde kimler bulunmaktadır;

– İlk yardım teknisyeni,

– Doktor,

– İlk yardım eğitimi almış şoför.

​​​​​​Özel ambulansın içerisinde donanım açısından da geniş imkanlar bulunmaktadır. Sağlık konusunda müdahale etmeye yarayan son teknoloji ürünleri özel ambulansta yerini almıştır. Böylelikle özel ambulans ihtiyacı bulunan herkese kaliteli bir hizmet verilmektedir.

 Özel Ambulansın Ne Gibi Avantajları Bulunmaktadır?

 Özel ambulans hizmetinin çok sevildiği ve sıklıkla tercih edildiği bilinmektedir. Çünkü bu hizmetin oldukça önemli avantajları bulunmaktadır. Bu avantajlardan dolayı özel ambulansa sıklıkla ihtiyaç olduğu görülmektedir. Verilen hizmetin profesyonel olması ve çok işe yaraması insanları memnun etmektedir. Ayrıca özel ambulansta görevli olan ekip zaman zaman yeni eğitimler alarak hizmete hazır hale gelmektedirler. Özel bir etkinlik ya da merkez için ambulans kiralama hizmeti yapılacağında öncelikle ambulans kiralama firmasının araçları kontrol edilmelidir. Acil sağlık hizmetlerinde kullanılacak olan ambulansların donanım ve teknik olarak her şeye hazır olması gerekmektedir. Saniyelerin bile önemli olduğu acil hasta ulaştırma hizmetlerinde öncelikle araçlar çok önemlidir. Kullanılacak olan araçların motor ve teknik tıbbi donanım olarak her türlü ihtiyacı karşılayacak şekilde olması gerekmektedir. Araçların bakımlarının zamanında yapılmaması durumunda hasta transferi aşamasında gecikmeler ya da yolda kalmalar olabilmektedir. Bu da hastaların gerekli tıbbi müdahaleyi zamanında almasını engellemektedir.

Ambulans Kiralama

Özel ambulans hizmeti aynı zamanda bir ambulans kiralama hizmetidir. Kişilerin veya kurumların çeşitli nedenlerle özel ambulans ihtiyacı olabilir. Hastanızı bir hastaneden diğer hastaneye taşımak veya konser, fabrika, şantiye, spor organizasyonu gibi durumlarda özel ambulansa ihtiyaç duyabilirsiniz. Asrın özel ambulans hem kişilere hem de hastene, şirket, iş güvenliği kuruluşu gibi özel firmalara dahi kiralık ambulans hizmeti vermektedir. Kiralık ambulans ihtiyaçlarınız için

🎯 Özel hastaneler

🎯 Tıp merkezleri

🎯Stadyumlar

🎯Organize sanayi bölgeleri

🎯İş güvenliği danışmanlık firmaları

🎯 Organizasyon firmaları

🎯Dizi ve film setleri

🎯AVMler ve şantiyeler

Özel ambulans ihtiyaçlarında bizlerle iletişime geçebilir.

 Özel ambulansın avantajları

– İlk müdahalenin zamanında yapılmasını sağlamaktadır,

– Zamandan tasarruf etmeye yardımcı olur,

– Güvenilir bir hizmet almayı sağlar,

– Acil durumlarda normal ambulansı beklemeye son vermektedir,

– Yoğun trafik olan şehirlerde hızlı hareket edilmesini sağlamaktadır,

– Şehir içi veya şehir dışı olarak nakil yapma şansı sunar.

Hasta Nakil Ambulansı

Hasta nakil ambulans bir diğer özel ambulans hizmet türüdür. Hastanın bir hasteneden diğerine taşınması veya hastaneden eve götürülmesi için özel ambulans talebinde bulunabilirsiniz. Özellikle yaşlı veya kırığı olan hastaların dikkatli ve özenli bir şekilde taşınmasında hasta nakil ambulansları sıklıkla tercih edilir. Medtime Ambulans olarak deneyimli paramedik kadromuz ve hızlı ekibimizle ihtiyaç duyduğunuz anlarda sizleri evden hastaneye veya hastaneden eve güvenli bir biçimde ulaştırıyoruz. Hasta nakil ambulansı bir özel ambulans hizmet türü olup, gerekli görülmesi takdirde sizlere her zaman bu konuda yardımcı olacağız. Bunun yanında hasta nakillerinde dikkat edilmesi gereken ambulansın tam teşekküllü bir ambulans olmasıdır. Bu sayede taşıma esnasında oluşabilecek rahatsızlıklara karşı maksimum seviyede önlem alınır.

Özel Ambulans Nerelerde Kullanılır?

Özel ambulansın birçok yerde kullanılması mümkündür. Öncelikle bu hizmetten bireysel olarak isteyen herkes yararlanabilir. Yani ambulansa ne zaman ihtiyaç duyarsanız eğer firma ile iletişime geçebilirsiniz. Siz iletişime geçtikten sonra özel ambulans arzu ettiğiniz noktaya kısaca bir sürer sonra ulaşacaktır. Özellikle acil durumu olan kişilere çok kısa bir sürede ambulans gönderilmektedir.

Özel ambulansın dizi setleri, organizasyonlar, şantiyeler ve daha birçok yerde kullanıldığı görülmektedir. Bundan dolayı çok yaygın bir sağlık hizmeti olduğunu görmekteyiz. Bunun nedeni ise en fazla ihtiyaç duyulan hizmetler arasında yer alması olarak bilinmektedir. İnsanlardan yoğun bir talep geldiği için herkese hizmet ulaştırmak firmanın en temel amacıdır.

 

Bir cevap yazın

Bizi Arayın