Fatih Mah. Cengiz Topel Cad. No: 26 d:1 B. Çekmece, 34000 İstanbul
medtimeambulans@hotmail.com    Bizi Arayın: 0546 602 01 12

Hakkımızda

Medtime olarak sektörün öncü firmalarından biri olmakla birlikte profesyonel özel ambulans hizmetlerimizi sizlere sunmak adına var gücümüzle çalışıyoruz. Özellikle acil durumlarda son derece hızlı bir şekilde çağırabileceğiniz özel bir ambulans şirketi olarak Acil Yardım Ambulans hizmetimizi titizlikle sizlere sunuyoruz. Önceliğimiz olan hayat kurtarma ilkesini göz önüne alarak hızlı ve güvenilir İstanbul özel ambulans çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Müşterilerin rahatlıkla ulaşabileceği ve istediği konuma çağırabileceği bir hizmet olarak uzun bir süredir aktif bir şekilde hizmet veriyoruz. Bunun haricinde çeşitli etkinlik ve organizasyonlar için de işçi, sanatçı ve katılımcı güvenliğini sağlıyoruz. Bu noktada çalıştığımız ve referans aldığımız pek çok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Özel ambulans hizmeti kapsamında tamamen profesyonel bir şekilde yaklaşarak öncelik olan sağlığı güvende tutuyoruz.

Medtime ekibi olarak verdiğimiz hizmetlerin hepsi Sağlık Bakanlığı tarafından verilen yönetmelik ve kurallara uygun şekilde sunulmaktadır. İlgili bakanlıklardan onay alarak İstanbul özel ambulans hizmetlerimizi sizlere ulaştırmaktayız. Tamamen güven, sağlık ve hız ilkelerine dayanarak çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Hizmetlerimiz arasında bulunan acil yardım ambulansı, hasta nakil ambulansı ve daha pek çok hizmetimizi sizlere ulaştırırken bu ilkeleri göz önüne almaktayız.

Hizmet Verdiğimiz Bölgeler

Medtime Ambulans ekibimiz İstanbul’da oldukça geniş çaplı bir şekilde hizmet vermektedir. Avrupa ve Anadolu Yakası’ndaki bütün ilçe ve semtlerde aktif bir şekilde çalışmaktayız. Şirketimiz bünyesinde yer alan İstanbul özel ambulans hizmeti için İstanbul’un her yerinden bizlere ulaşmanız mümkün olmaktadır. Konum fark etmeksizin Medtime Ambulans farkı olarak bulunduğunuz adrese oldukça hızlı bir şekilde gelmekteyiz. Şirketimize dahil olan tam donanımlı acil durum ambulansları ile birlikte acil vakalarda hiç zaman kaybetmeden ilgili tıbbi müdahaleleri gerçekleştirmekteyiz. Organizasyon ve etkinlikler için özel ambulans hizmeti almak isteyenler için de İstanbul’un bütün bölgelerinde hizmet vermekteyiz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Medtime ekibi olarak bizi tercih etmenizdeki en büyük avantaj kuşkusuz sunduğumuz profesyonel hizmet ve kalite olacaktır. Diğer firmalardan farkımız olan güven ve sağlık önceliklerimiz bugüne kadar edindiğimiz tecrübe ile gelişmektedir. Şirketimizde bulunan bütün özel ambulans hizmetlerimizde eksiksiz bir şekilde verdiğimiz profesyonel destek sayesinde sağlığınız emin ellerdedir.

Sizlerin için oluşturduğumuz bu özel hizmetlere ise son derece kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Güçlendirilmiş altyapımız sayesinde acil yardım ambulansı gibi çağrılarınıza anında yanıt vererek hızlı bir şekilde ambulans gönderimi sağlamaktayız. Ayrıca Medtime farkı olarak İstanbul özel ambulans hizmetlerimizden yararlanırken size özel ödeme kolaylığı da sunmaktayız. Kredi kartı ödeme seçeneğimiz ile birlikte hiç vakit kaybetmeden anında özel ambulans hizmeti alabilirsiniz. Kredi kartı ile ödeme seçeneğini tercih ettiğiniz takdirde pos cihazlarımız üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Böylelikle ödeme konusunda sıkıntı yaşamadan şirketimizde yer alan pek çok hizmetten faydalanabilirsiniz. Medtime ekibi olarak sizlerin ihtiyaç duyduğu özel ambulans hizmetini sunmaya ve en önemli varlığımız olan insan sağlığını korumaya devam ediyoruz. 

Bizi Arayın