Telefon
WhatsApp

Özel Ambulans Nedir?

Özel Ambulans Nedir?

Özel Ambulans Nedir?

Özel Ambulans

 

Özel Ambulans sektöründe tecrübe ve deneyime sahip olan Med Time Ambulans, Şehir içi ve Şehirlerarası ve hastaneden hastaneye, evden hastaneye ya da hastaneden eve sevdiklerinizin sağlık durumlarına göre transferlerini sağlamak için kurulmuştur. Med Time Ambulans olarak Özel Ambulans Hizmeti vermekteyiz.

 

Tercih ve hastalarınızın sağlık durumuna göre doktorlu ya da doktorsuz olarak ekiplerimiz tarafından ziyaret edilip, hastalarınızın sağlığı ve rahatı için kaliteli hizmet anlayışımızdan dolayı Özel Ambulans Hizmetinin farkını bizimle yaşayabilirsiniz.

 

Özel Ambulans Hizmeti

Kurumsal bir işletme olarak Özel Ambulans hizmeti vermek için Sağlık Bakanlığı’ndan alınmış ruhsat gereklidir. Özel Ambulans hizmetini bu kapsamda yetki belgeleri mevcut olan, son teknoloji cihazlarla donatılmış Hasta Nakil Ambulansı ve Acil Yardım Ambulansı mevcut olan Med Time Ambulans, belgeleri eksiksizdir.

İl Sağlık Müdürlükleri tarafından belirlenmiş olan fiyatlara riayet eden firmamız Med Time Ambulans, sizlerin ve sevdiklerinizin daima bir telefon uzağınızdadır.

Alanında uzman ve tecrübeli, genç dinamik ve güler yüzlü ekiplerimiz, sizlerin her zaman yanınızdadır..

İstanbul Özel Ambulans

Haftanın 7 günü ve 24 saati, İstanbul’da gerek Anadolu Yakası, gerekse Avrupa Yakası’nda belirli noktalarda konuşlanmış olan Özel Ambulanslarımızla hizmetinizdeyiz.

 İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde mevcut olan ekiplerimiz, çağrınızdan 15-25 dakika arası adresinize ulaşmaktadır.