Telefon
WhatsApp

Özel Ambulans

Özel Ambulans

Özel Ambulans

Özel Ambulans

Özel Ambulans denildiği zaman akla ilk gelen öncü kurum/kuruluşlardan birisi olan Med Time Özel Ambulans; sizin ve sevdiklerinizin daima yanındadır..

Özel ambulans servisleri arasında, kurulduğu ilk günden beri adından sıkça söz ettiren Med Time Özel Ambulans, alanında uzman ve profesyonel ekipleriyle, bu ekiplerle beraber son teknolojik cihazlarla donatılan modern Hasta Nakil ve Acil Yardım ambulanslarıyla daima kendisini gözler önüne serip, zirvede ki yerini korumuştur.

Özel Ambulans Nedir?

Özel ambulans, sağlık kurum veya kuruluşları arasında ya da sağlık kurum ve kuruluşlarına ulaştırmak amacıyla hastayı ya da yaralıyı taşımaya yarayan özel firmalara ait ambulanslardır. 

Özel Ambulanslar, Sağlık Bakanlığı denetiminde olmasıyla birlikte ücret fiyatlandırması da Sağlık Bakanlığı'nın denetimindedir.

Özel Ambulansların denetimini Sağlık Bakanlığı yaparken, fiyat belirlemesi İl Sağlık Müdürlüğü tarafından yapılmaktadır.

Özel Ambulans Nasıl Çağırabilirim?

Özel ambulans çağırmak için öncelikle sağlık kuruluşları yada özel ambulans firmalarıyla iletişime geçmeniz gerekiyor. Med Time Özel Ambulans olarak, uzman ekip ve teknolojik cihazlarımızla 7/24 hizmetinizdeyiz.

Bizlere, buraya tıklayarak ulaşabilir; özel ambulans hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Özel Ambulansların Avantajları nelerdir?

Acil durumlar günlük yaşantımızda bir anda karşımıza çıkabilecek olaylardır. Bu nedenle hızlı ve güvenli bir şekilde sağlık hizmeti alabilmek çok önemlidir. Özel ambulanslar bu noktada avantaj sağlayarak hastaların acil durumlarında hızlı ve güvenli bir şekilde müdahale ederek ve güvenli bir şekilde hastayı en yakın sağlık kurum ve kuruluşlarına transport etmekle görevlidir.

Özel Ambulansın Avantajları;

  • Hızlı ve Güvenli Sağlık Hizmeti:

Özel Ambulanslar, acil durumlarda en hızlı şekilde müdahale ederek, hastaların güvenli ve hızlı bir şekilde sağlık kurum ve kuruluşlarına nakledilmesini sağlar.

  • Uzman Ekip:

Alanında uzman ve profesyonel ekip sayesinde, hastaya güvenilir ve hızlı bir şekilde müdahale edilmesini sağlar.

  • İlaç ve Ekipmanlar:

Hastanın durumuna göre ilaç ve ekipmanlar bulundurulabilir. Med Time Özel Ambulans'ın araçları full donanımlıdır. Bu sayede hastanın hayatı kurtulabilir yada ciddi sağlık problemlerinin önüne geçilebilir. Unutmayın! İlk Yardım Hayat Kurtarır..

  • 24 Saat Kesintisiz Hizmet:

Özel Ambulanslar 24 saat hizmet verebilmektedir. Bu sayede hastaya erken müdahalede bulunulabilir. Med Time Özel Ambulans'a 7/24 kesintisiz ulaşabilirsiniz..

Bizimle BURADAN İletişime Geçebilir, Web Sitemiz ve Sosyal Medya Hesaplarımızdan Ulaşabilirsiniz..

 

Med Time Özel Ambulans Daima Sizin ve Sevdiklerinizin Yanındadır..

Med-Time-özel-ambulans