Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

11 Yıldır Sizinleyiz

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Hakkımızda

Med Time Ambulans Kimdir?

Med Time Ambulans olarak 2012 yılından bu yana; genç ve dinamik, alanında uzman kadrosu ile Özel Ambulans sektörünün içerisindeki yerini korumakla kalmayıp, sunduğu kaliteli hizmet ile her gününde daha da adından söz ettirmektedir.

İstanbul’un güzide ilçesi Büyükçekmece’de bulunan Komuta Kontrol Merkezi ve de İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde bulunan ambulanslarımız ile hastalarımıza en kısa sürede ulaşım sağlamaktadır.

Son teknoloji cihazlarla donatılmış ambulanslarımız ve alanında uzman ekiplerimiz ile uzun yıllardır sizlere Özel Ambulans hizmeti vermekteyiz.

Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu yönetmeliğe göre dizayn edilen ambulanslarımız ile sektörde hızla ilerlemekteyiz…

Med Time Ambulans olarak; Tüm Hastalarımıza Acil Şifalar Dileriz…

Hakkımızda
Sayılarımız Günceldir.!

Sayılarla Biz

00+

Hasta Nakil Sayısı

00+

Organizasyon Sayısı

00+

Mutlu Ayrılanlar

00+

Güler Yüzlü Personel

Ekibimiz

7/24 Sağlık Hizmeti

24 saat kesintisiz hizmetimiz sayesinde dilediğiniz zaman profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

0 (212) 881 4 112
Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir.!

Sizin Görüşleriniz

Blog Yazılarımız

Özel Ambulans
02-06-2023 15:10

Özel Ambulans

Özel ambulanslarda yer alan uzman ekibin tüm eğitimlerini başarıyla tamamlaması ve hastaya gerekli durumlarda müdahale edebilmesi son derece önemlidir. Bu sebeple Med Time Özel Ambulans'ta alanında uzman ve profesyonel ekip dahilinde son teknolojik cihazlar ve ekipmanlar bulunmaktadır. 

DETAYLAR
Özel Ambulans
13-05-2023 20:27

Özel Ambulans

Özel ambulans servisleri arasında, kurulduğu ilk günden beri adından sıkça söz ettiren Med Time Özel Ambulans, alanında uzman ve profesyonel ekipleriyle, bu ekiplerle beraber son teknolojik cihazlarla donatılan modern Hasta Nakil ve Acil Yardım ambulanslarıyla daima kendisini gözler önüne serip, zirvede ki yerini korumuştur.

DETAYLAR
Esenyurt Özel Ambulans
13-05-2023 20:21

Esenyurt Özel Ambulans

Esenyurt Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Esenyurt ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR
Büyükçekmece Özel Ambulans
30-04-2023 09:34

Büyükçekmece Özel Ambulans

Büyükçekmece Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Büyükçekmece ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR
Küçükçekmece Özel Ambulans
30-04-2023 09:21

Küçükçekmece Özel Ambulans

Küçükçekmece Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Küçükçekmece ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR
Avcılar Özel Ambulans
11-04-2023 11:46

Avcılar Özel Ambulans

Avcılar Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Avcılar ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz

DETAYLAR