Telefon
WhatsApp
Hakkımızda

11 Yıldır Sizinleyiz

Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Hakkımızda

Med Time Ambulans Kimdir?

Med Time Ambulans olarak 2012 yılından bu yana; genç ve dinamik, alanında uzman kadrosu ile Özel Ambulans sektörünün içerisindeki yerini korumakla kalmayıp, sunduğu kaliteli hizmet ile her gününde daha da adından söz ettirmektedir.

İstanbul’un güzide ilçesi Büyükçekmece’de bulunan Komuta Kontrol Merkezi ve de İstanbul’un hemen hemen her ilçesinde bulunan ambulanslarımız ile hastalarımıza en kısa sürede ulaşım sağlamaktadır.

Son teknoloji cihazlarla donatılmış ambulanslarımız ve alanında uzman ekiplerimiz ile uzun yıllardır sizlere Özel Ambulans hizmeti vermekteyiz.

Dünya Sağlık Örgütü’nün ve Sağlık Bakanlığının belirlemiş olduğu yönetmeliğe göre dizayn edilen ambulanslarımız ile sektörde hızla ilerlemekteyiz…

Med Time Ambulans olarak; Tüm Hastalarımıza Acil Şifalar Dileriz…

Hakkımızda
Sayılarımız Günceldir.!

Sayılarla Biz

00+

Hasta Nakil Sayısı

00+

Organizasyon Sayısı

00+

Mutlu Ayrılanlar

00+

Güler Yüzlü Personel

Ekibimiz

7/24 Sağlık Hizmeti

24 saat kesintisiz hizmetimiz sayesinde dilediğiniz zaman profesyonel ekibimizden yardım alabilirsiniz.

0 (212) 881 4 112
Görüşleriniz Bizim İçin Önemlidir.!

Sizin Görüşleriniz

Blog Yazılarımız

Çatalca Özel Ambulans
31-08-2023 17:08

Çatalca Özel Ambulans

Çatalca Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Çatalca ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR
Silivri Özel Ambulans
31-08-2023 16:59

Silivri Özel Ambulans

Silivri Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Silivri ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR
Sefaköy Özel Ambulans
19-08-2023 14:50

Sefaköy Özel Ambulans

Sefaköy Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Sefaköy ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR
Beşiktaş Özel Ambulans
08-08-2023 15:28

Beşiktaş Özel Ambulans

Beşiktaş Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Beşiktaş ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR
Fatih Özel Ambulans
08-08-2023 15:20

Fatih Özel Ambulans

Fatih Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Fatih ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz

DETAYLAR
Şişli Özel Ambulans
08-08-2023 14:55

Şişli Özel Ambulans

Şişli Özel Ambulans, ihtiyacınızın olduğu her an sizin ve sevdiklerinizin yanında. Son teknolojik cihazlarla donatılan ve Şişli ilçesinde konumlandırılan ambulanslarımız ve alanında uzman, profesyonel ekibimizle birlikte 7/24 hizmetinizdeyiz.

DETAYLAR